אודות

כולנו אוהבים לשחק משחקים, בכל גיל, במיוחד ילדים משחקים הרבה יותר אבל גם נוער ומבוגרים מבלים זמן לא מבוטל כדי לשחק. מאז שהמחשבים והאינטרנט הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו מגרש השכונתי הפך להיות המחשב. איזה כיף שניתן לשחק גם בחוץ חום, לשחק משחקים עם ילדים חדשים מכל העולם. כולם אוהבים במיוחד משחקים ברשת כי הם קודם כל משחקים בחינם, לא דורשים שום התקנה ומספיק לערוך חיפוש כדי למצוא כל מה שרצית, החל מי משחקים לילדים, משחקי חשיבה, משחקי בנות, משחקי יריות, משחקי מרוצים, משחקי ספורט, משחקי פעולה ובמיוחד משחקים חדשים כי תמיד מה שחדש טוב יותר.
 הכל קל שכל אחד יכול. לא צריך הורדות ולא צריך להיות מומחה מחשבים כדי לשחק משחקי רשת. זה כל כך פשוט וכיף שגם ילדים קטנים משחקים. לא צריך מורים פרטיים כדי ללמוד להפעיל את המקלדת או את ה עכבר כי יש גם מדריכים והוראות באתר. כל המשחקים באתר הם משחקי דפדפן, רובם משחקים פלאש שדורשים מיומנות מינימאלית אבל חלקם הם משחקי אסטרטגיה שדורשים חשיבה בקבלת הלטות וניתן להרגיש לפעמים כמו מנהל פרויקטים. באתר ניתן להשתתף בתחרויות מרוצים של מכוניות או אופנועים ולנהוג גם אם ין לכם רישיון נהיה ללא חשש של תאונות דרכים, לירות למטרה ולהתאמן כדי להשתתף במלחמה, לטוס מטוסים הכי חדישים, לבשל מתכונים מיוחדים, להתלבש כמו מפורסמים, לתת מכות למפלצות ולהציל את העולם…
 כי בעולם הווירטואלי במסך המחשב אתה המלך או המלכה ומותר לך לעשות כל דבר ללא חרדה, שבחיים הרגילים בדרך כלל לא ניתן לעשות.
בעתיד הקרוב יצורפו באתר משחקים להורדה, משחקים ישנים, סרטונים, פאזלים, סרטים לילדים, דפי צביעה לילדים  ועוד…
 למרות שכול באתר משחקים כיף, יש משחקים מגניבים ויש משחקים לא עד כדי כך טובים. עקב זאת, לכל משחק ניתן להגיב ולהביע את דעתכם כדי להקל על ילדים אחרים לגבי איכות המשחק. נשמח לקבל המלצות על משחקי רשת נוספים והם יופיעו באתר עם קרדיט למפרסם.